Informace o mně

Moje klinika, můj příběh

Ahoj. Jmenuji se Roman a jsem profesionální umělec mikropigmentace vlasů s letitou zkušeností ze zahraničí, kde jsem získal několik ocenění a také zakladatel SMP Clinic v České republice.

Jsem známý, jako jeden z hlavních artistů SMP, který dostal tuto jedinečnou metodu na úplně jinou úroveň, než u nás doposud bylo. Rozumím této technice a vlasovým liniím, jako nikdo v tomto jedinečném oboru u nás.

Když jsem podstoupil SMP proceduru, neboli mikropigmentaci vlasů, ihned jsem věděl , že musím tuto zkušenost předat dál a pomoci ostatním, kteří se potýkají s vypadáváním vlasů.

Získal jsem letitou praxi z Anglie, kde jsem žil a měl jsem to štěstí, abych se mohl učit od těch nejlepších.

SMP klinika byla založena na základě a vizí pomoci těm, kteří se potýkají s vypadáváním vlasů, navrátit jim sebedůvěru a mladiství vzhled. Věřím, že to může pro některé být to nejlepší rozhodnutí, jaké kdy učiní. Nejde jen o to, poskytnout klientům ty nejlepší služby a výsledky, ale vrátit jim to, co od té doby ztratili.

Jsem poctěn a nadšen, když se mnou moji klienti sdílejí své příběhy a také, že jim můžu předat zkušenosti a zároveň být jejich příkladem. Jsou důvodem, proč se snažím být v tomto oboru co nejlepší.

Objednejte se ještě dnes!

Není na co čekat. Pokud s objednáním váháte, nebojte se mě na cokoliv zeptat, rád vám vše zodpovím i v rámci konzultace zdarma.

Roman Zástěra

Zakladatel SMP Clinic