Cena mikropigmentace

Ceník a nejčastější dotazy

Během naší nezávazné konzultace a po posouzení Vašeho stavu, Vám budu moci poskytnout informace a nabídku pro Vaši proceduru. Každé ošetření je individuální – dle velikosti a ke každému přistupuji individuálně. Doporučuji buď osobní setkání nebo zaslání pár fotek pro posouzení a obratem obdržíte veškeré detailní informace o postupu, kolik sezení bude potřeba a také cenovou nabídku.

 

SMP se provádí speciálním mikropigmentem, který vydrží 2 až 3 roky – do absolutního vyblednutí 5 let. Poté se začne samovolně vytrácet a blednout. Záleží také, jak se o něj dotyčný stará. (např. vyvarovat se nadměrnému slunečnému záření, mazat opalovacím krémem, dostatečně hydratovat pokožku. Mikropigment je navržen schválně tak, aby se neustále nechal udržovat přidáváním nových mikro-teček, které začínají mizet a můžeme tak zachovat kvalitu odstínu pigmentu a ´´Fresh looku´´. Další krok je pochopitelně v technice. Pigment se ukládá pouze v horní vrstvě naší pokožky a to je Epidermis, proto je tato metoda naprosto bezpečná, nijak nekrvácí a zahojenost je velice rychlá.
Ne, SMP je bezpečná – neinvazivní procedura, vše je o technice a také v mixování pigmentu. Mikropigmentace je naprosto bezpečná metoda , liší se od klasického tetování a to hned v několika faktorech. Za prvé je to o technice – pigment se ukládá pouze v horní vrstvě naší pokožky epidermis, což je zhruba 0,5mm – 1,00mm tzn. že se nemá šanci nějak rozpít, krvácet a nebo změnit barvu např. zmodrat. Proto má také tendenci po pár letech rovnoměrně blednout a vytratit se. Za druhé, pigment je určen pouze pro strukturu pokožky hlavy a liší se od klasické tetovací barvy. Karbony jsou smíchány tak, aby odpovídali tonu vaší pokožky a aby měli tendenci jednou blednout. Těmito kroky předejdeme veškerým deformacím do budoucna.
Pochopitelně záleží na rozsáhlosti vypadávání vlasů. Obecně nejčastějším příkladem je pokrytí celé horní části hlavy, poté se procedura dělí většinou na 3-4 sezení v rozmezí minimálně dvou týdnů. Každé sezení je zhruba na 2-4 hodiny. Na prvním sezení se aplikuje tzv. vlasový stín a základ. Uvidíte okamžitý rozdíl. U druhého sezení vidím, jak se tetování uchytilo a zahojilo, případně přidáme tmavší odstín – vyplňuji a zahušťuji volná a zbylá místa. Poslední sezení už je v rámci korekce, kdy si hrajeme s detaily.
Upřímná odpověď je ano, ale i tak je to u každého individuální. Na nejvýš se budete cítit nepohodlně v určitých partiích. Doporučuji klientům, aby se v den aplikace dobře najedli, vypili hodně vody a byli v dobrém rozpoložení. Dostatečná hydratace pokožky hydratačním krémem pár dní před také může pomoci. Euforie, kterou pocítíte po dokončení, bude daleko převyšovat vzpomínku na některou bolest. Takže ano, bolí to, ale tím dobrým způsobem. Během tetování, když procházíte bolestí, váš mozek uvolňuje endorfiny a vaše tělo miluje endorfiny, takže ano, bolí to, ale bude se vám to líbit 🙂
U mužů je vždy třeba zhodnotit, zda se jedná o úbytek vlasů rovnoměrně po celé hlavě, tudíž vlasová linie je zachována. Poté lze tetovat mezi stávající vlasy a zajistit tak dokonalou „kamufláž“ a hustotu porostu. Pokud dotyčný ztrácí porost od přední části, neboli od čela směrem do zadu, je potřeba hlavu oholit a zmísit tak nový pigment a folikuly se stávajícími vlasy. Jde tedy o to, aby jsme zachovali vjem čerstvě oholené hlavy a dokonalého splynutí vlasového porostu po celé hlavě. U žen se ve většině případech jedná pouze o rovnoměrný úbytek vlasů a zachování vlasové linie, tudíž není třeba stříhat – pouze vyplnit a zaručit hustější porost.
Ano, pokud se ozvete po pár měsících od posledního sezení, že chcete cokoliv doladit, či upravit, máte nárok na kontrolu zcela zdarma, kdy proběhne důkladné překontrolování. Zaručím opět stoprocentní vzhled. Při věrnosti stálého zákazníka budete za jakoukoli obnovu a úpravu v budoucnosti platit pouze počátek vaší ceny.

Mikropigmentace pokožky hlavy dává vzhled oholené hlavy, nebo stínový vzhled strniště. Po kompletním zahojení je tetování nerozeznatelné od skutečných vlasů a pokud se sami rozhodnete nikomu nic neříct, není šance aby si někdo něčeho všiml.

U zahuštění delších vlasů je výsledek více než stoprocentní.

1. Bezpečnost – je velice důležité být nejdříve obeznámen s vaší pokožkou, jak moc dobře a rychle se zahojí. Z mé strany je to velice důležité a při dalším sezení vidím, jakým směrem se odrazit. Zda přidat odstín a nebo více zahustit v místech, kde se pigment neudržel ihned na poprvé

2. Vaše kontrola – máte možnost a šanci se s novým vzhledem seznámit a ztotožnit před dalším sezením. Sami si tak můžete určit, zda chcete vlasovou linií ještě níže, či jakékoli jiné poznatky a požadavky.

Ne. Používám speciální SMP pigmenty, jehly a především techniku. Mikropigmentace je specializovaný obor a k dosažení skvělých výsledků vyžaduje vysoce zkušeného “artistu”.
Ne, vůbec ne, protože hloubka jehly je pouze v horní epidermis. Naopak, aplikace stimuluje růst vlasů a tato metoda je naprosto bezpečná.
Doporučuji docházet jednou za rok a to z toho důvodu, aby byla korekce vždy pouze na jedno sezení, dotyčný u mě strávil co nejméně času, měli jsme šanci udržovat výsledek a kontrast co nejvěrohodnější.

Články o mikropigmentaci

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti s mikropigmentací SMP Clinic

Zkušenosti a recenze klientů

650+ spokojených klientů

Objednejte se ještě dnes!

Není na co čekat. Pokud s objednáním váháte, nebojte se mě na cokoliv zeptat, rád vám vše zodpovím i v rámci konzultace zdarma.